„Még kettővel kevesebben lettünk, legalább nem fogjuk zavarni egymást.”

Kállósemjén-Nyíribrony 3-1 (3-1)

Biri, 100 néző, v.: Kiss.

Kállósemjén: Papp – Marozsán Zs., Kóth, Mészáros T., Hamza, Szabó, Marozsán M., Vass, Docsa, Lábas. Edző: Mészáros Ákos.

Nyíribrony: Nagy – Gyarmati, Dobránszki, Szabó, Mihalovics, Kovács, Kantár (Hornyai) Galamb, Juhász, Tóth (Imre), Hornyai. (Kéninger). Edző: Marincsák Viktor. Gól: illetve Juhász. Ifi: 4-2.

Mészáros Ákos: – Végig kezünkben tartottuk a mérkőzést megérdemelten nyertünk.

Marincsák Viktor: – Egy komoly sérüléshullám közepén érkeztünk erre az egyébként sem sétagaloppnak ígérkező meccsre. A három kapott gólunkból kettő rögzített szituációból volt, amit meg lehetett volna oldani. Meg voltak a helyzeteink, de ilyen a futball, a vereséget is állva kell tudni viselni.

Rakamaz-Bököny 14-0 (6-0)

Rakamaz, 100 néző, v.: Takács.

Rakamaz: Csobán – Kacsúr, Tóth, Kántor, Venczel, (Dudás B.), Málik, Károlyi, Kovács, Anderka,(Bagoly), Szívós, Cseh. (Dudás M.). Edző: Veigli Géza.

Bököny: Fábián – Bucsku, Ábrók, Asztalos, Tóth, Pallai, Horváth, Pellles, Kiss (Marozsán), Danó, Csíszár. Edző: Marozsán Mihály. Gól: Szívós 6, Anderka , Venczel 2-2, Károlyi, Dudás M., Cseh, Tóth (11-es) Kiállítva: Csíszár (25.p) Ifi:12-1.

Veigli Géza: – Nagy különbség volt a két csapat között, és ez gólokban is megmutatkozott. Végig óriási fölényben játszottunk. Győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt. Köszönjük ellenfelünk sportszerű játékát.

Marozsán Mihály: – Megye háromba van a helyünk ilyen játékkal.

Encsencs-Levelek 1-0 (0-0)

Encsencs, néző, v.: Pethő.

Encsencs: Szvára – Horánszki, Szilágyi, Küzmös, Varjasi, Balogh, Biró (Kiss), Csörgő, Konyha, Bíró, Sós. Edző: Szedlár János.

Levelek: Varga – Gebri, Csoma, Anda, Mocsár (Csekk), Svelta (Sitku), Ugyan (Ruff), Páter (Törő), Gulyás, Vass (Bakró), Pekk. Edző: Gebri György. Gól: Balogh. Ifi: 1-6.

Szedlár János: – A csapat nagyon akart és a második félidőben ezt már sikerült végre gólra is váltani. Úgy gondolom megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Gebri György: – Nyolcvan perc fegyelmezett, férfias küzdelem. Azt a néhány alattomos ütést leszámítva, után tipikus egygólos meccsen, egy perces kihagyásunkat használta ki az ellenfél. Jövő héttől kiderül hogyan tovább....

Kálmánháza-Geszteréd 1-1

Kálmánháza,100 néző, v.: Rácz.

Kálmánháza: Pécsi – Takács, Szalka, Ádám, Szabó (Sramkó), Kotricz (Jakab), Doboveczki (Hirka), Fekete (László), Pogácsás, Korsoveczki, Szilágyi. (Sira). Edző: Kotricz Zoltán.

Geszteréd: Nagy – Seres (Nagy), Papp (Szilágyi P.), Szilágyi Z., Vass, Balogh, Lovas, Géczi, Balázsi, Horváth (Gilányi), Serbán. Edző: Géczi Péter. Gól: Szilágyi K., illetve Szilágyi Z. Ifi: 5-1.

Kotricz Zoltán: – Sajnos nem sikerült győzelemmel zárnunk a mai napot. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést , több lehetőségünk is volt. Két gólt is szereztünk, amiből csak egyet adtak meg, pedig úgy érzem mindkettő szabályos volt. El kellett volna dönteni a meccset az első félidőben. A másodikban érthetetlenül kizökkentünk a saját játékunkból . Annyi pontot nem gyűjtöttünk , és még nem tettünk le az asztalra annyit, hogy átessünk a ló túloldalára. Ma túlvállaltuk magunkat, csapatként erősebbek vagyunk, azt az irányvonalat kell követnünk és nem lesz semmi baj.

Géczi Péter: – Azt mondják,idegenben jó az iksz így mi is elégedettek vagyunk vele.

Nyírlugos-Apagy 0-6 (0-2)

Nyírlugos, néző, v.: Lövei.

Nyírlugos: Árpád – Kavalecz, Lakatos (Jávor), Illés, Horváth József, Dankó, (Gyöngyösi), Horváth Jenő, Nagy, (Farkas), Kállai, Csákányos, Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Apagy: Polgári – Korpás, Balogh, Marcsek (Kiss), Halastyák (Varga), Kozák, Árpási, Németh (Trencsényi), Hegedüs, Marics, Bakró. Edző: Németh Attila. Gól: Bakró 2, Árpási, Halastyák, Marics, Németh. Ifi: 5-3.

Kavalecz Béla: – Legalább az ifi csapat győzelmének tudunk örűlni gratulálunk nekik.

Németh Attila: – Jól kezdtük a mérkőzést egy szerencsés góllal hamar vezetéshez jutottunk. A második félidő elején le tudtuk zárni a mérkőzést, így könnyelművé váltunk, ami annyira nem pozitív. Ezt a győzelmet Szegfű Mihály szakosztályvezetőnek és Trencsényi Mihály névnapjára ajánljuk.

Nagykálló-Kék 2-1 (1-0)

Nagykálló,100 néző, v.: Papp.

Nagykálló: Pekk – Málik, Soós, Sipos, Árki, Fodor, Parádi, Vámos, Módis, Simon, Koskovits. (Bakó). Edző: Ifj. Koskovits György.

Kék: Szűcs – Doue, Poór, (Kerekréti), Szurcsik Z., Szegedi, Szuromi, Bodó, Ignácz, Csombók, Tóbiás (Szurcsik G.), Dócs. Edző: Fabók István. Gól: Módis 2, illetve Szuromi. Kiállítva: Ifi: 0-10.

Ifj. Koskovits György: – Mielőbbi gyógyulást kívánunk Gemzsi Miklós volt Nagykállói játékosnak. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

Fabók István: -Két nagyon felkészített csapat taktikailag magas szinten játszott szerintem. Kár, hogy nem láttam a mérkőzést.

Kótaj-Tiszalök 7-0 (3-0)

Kótaj, 100 néző, v.: Nagy.

Kótaj: Kanócz – Fabu, Hangácsi, Karacs, Huncsik (Vass), Sárközi (Ferenczi M.), Lukács (Haller), Ferenczi F. (Czeczeli), Rácz (Tóth), Verner, Lakatos. Edző: Seregi Mihály.

Tiszalök: Szombati – Balogh S., Balogh A., Kiss, Lakatos, Puncsák, Majoros (Kiss R.), Péntek, Kiss A., Bacskai (Fodor), Aszalós. Edző: Nagy Gábor. Gól: Lakatos 3, Rácz 2, Lukács. Kiállítva: Balogh (42.p), Fodor (89.p). Ifi:3-3.

Seregi Mihály: – Egész mérkőzés alatt nem forgott veszélyben a győzelem akár nagyobb arányú is lehetett volna. Mindent összesítve elégedett vagyok a csapat teljesítményével. Sok sikert a Tiszalöknek.

Nagy Gábor: – Közünk sem volt a meccshez, de nem csak nekünk. Még kettővel kevesebben lettünk, legalább nem fogjuk zavarni egymást.